Sakārtos lietus ūdens novadi Kastaņu ielā un Tērvetes ielas posmā

Lai atslogotu lietus ūdens novadi Kastaņu ielā, palielinot ūdens novadīšanas apjomu, un novērstu teritoriju applūšanu, Tērvetes ielas posmā no Rūpniecības ielas līdz Kastaņu ielai veiks lietus ūdens kanalizācijas kolektora nomaiņu 70 metru garumā gar Kastaņu ielu 1, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Darbus plānots sākt pirmdien, 14. jūnijā, un būvdarbu zonā tiks noteikti satiksmes ierobežojumi. Tuvāko māju iedzīvotāji aicināti ar sapratni pieņemt īslaicīgas neērtības.

“Pilsētsaimniecībā” norāda, ka reizē ar kolektora nomaiņu starp Tērvetes ielu 67E un 67D paredzēts veikt arī lietus ūdens kanalizācijas kolektora posma nomaiņu 46 metru garumā, lai palielinātu ūdens novadīšanas apjomu lietus laikā un atslogotu Kastaņu ielas lietus ūdens novades sistēmu.

Pēc kolektora nomaiņas gar Kastaņu ielu 1 tiks bruģēta ietve visā platumā un uzstādītas ietves apmales. Jau iepriekš 225 metru garumā ir veikta Kārklu ielas grāvja attīrīšana no sanešiem un apauguma, lai atbrīvotu kolektora izplūdi.

Darbus Kastaņu ielā un Tērvetes ielas posmā plānots pabeigt līdz jūnija beigām. Lietus ūdeņu novades sakārtošanas darbus veiks SIA "KULK".

Darbu vietā esošo māju iedzīvotāji tiek aicināti ar sapratni pieņemt īslaicīgās neērtības un noteiktos satiksmes ierobežojumus.

Foto: “Pilsētsaimniecība

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas

Uz zz.lv pilno versiju