Lielisks sezonas noslēgums Lielupē (FOTO) 2

Ļoti laba organizācija, lielisks laiks un atmosfēra – tādiem vārdiem Jelgavā aizvadītās Latvijas ātrumlaivu čempionāta trešā posma sacensības raksturo Latvijas Ūdens motosporta federācijas ģenerālsekretāre Ieva Tauniņa. Sarunā ar „Ziņām” viņa uzteic gan daudzajiem līdzjutējiem tīkamo norises vietu, gan vietējā kluba „:Paisums” sīkstumu tradīcijas uzturēšanā – kā nekā nu jau 60 gadu garumā bez ātrumlaivu sacensībām Jelgavā nav pagājusi ne vasara, un atjaunotās brīvvalsts laikā par to rūpi turējuši „Paisuma” vīri.

Trasē pašmāju klubu bija pārstāvēja divi braucēji – Mārtiņš Lauss RN2000 un F125 klasē un Valdis Kuķalks ar FRN 1000 klases laivu. Pa abiem, ieņemot attiecīgi trešo, otro un otro vietu, šoreiz nopelnījuši 146 punktus, kas sešu komandu konkurencē „Paisumu” ierindo piektajā vietā. „Patiesībā tas ir tikai punktu kopskaits, jo uz vietu komandu ieskaitē klubs var pretendēt tikai tad, ja ir pārstāvji arī jauniešu klasē,” skaidro kluba vadītājs V.Kuķalks. Pašam šī sezona sportiskā ziņā sanākusi veiksmīga – otrā vieta pašmāju posmā, bet trīs posmu kopvērtējumā nopelnīts Latvijas čempiona tituls. Mārtiņš savukārt RN2000 klases vērtējumā trešais, bet F125 – otrais. Gandarījums arī par labajām atsauksmēm pēc gadskārtējiem Jelgavā sarīkotajiem mačiem.

Vairāki Latvijas čempionātā godalgoti jelgavnieki startēja arī citās komandās, un kopumā ievērojami audzis jauno ūdens motosportistu pulks.

Plašāk par sacensībām – 16. septembra „Zemgales Ziņās”

Foto: Ruslans Antropovs, Niklāvs Rimeicāns  un Maija Laizāne

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

!!!

Neatkarīgi no iegūtās vietas mūsu Mārtiņš Lauss ir vislabākais.

pirms mēneša, 2021.09.15 14:17

Kuusma

Viniem kombenes ari ir?

pirms mēneša, 2021.09.16 06:21

Sports

Uz zz.lv pilno versiju