Janeta Rozentāle turpina uzrādīt karjeras labākos rādītājus 1

Kārtējās divas spēles aizvadījusi basketbolistes Janetas Rozentāles pārstāvēta “Florida Atlantic Owls”, kas pagājušajā nedēļas nogalē tikās ar “Florida International University.” Abu komandu otrajā duelī Jelgavas Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkne aizvadīja līdz šim savā karjerā produktīvāko spēli NCAA, jeb Nacionālajā studentu asociācijas Amerikas basketbola čempionātā.

15.janvārī abu komandu pirmajā tikšanās reizē šajā sezonā “Florida Atlantic” svinēja uzvaru ar 73:69. J. Rozentāle spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un laukumā pavadīja 30 minūtes, kuru laikā guva deviņus punktus, izcīnīja deviņas bumbas zem groziem, atdeva divas rezultatīvas piespēles, pārtvēra vienu bumbu, kā arī izcēlās ar trīs bloķētiem metieniem, kas ir basketbolistes labākais karjeras rādītājs NCAA.

Savukārt abu vienību otrajā mačā, kas norisinājās 16.janvārī latviešu basketbolistes pārstāvētā universitātes komanda piedzīvoja zaudējumu ar 62:65, taču šoreiz J.Rozentāle individuāli aizvadīja sezonas labāko maču NCAA. Arī šoreiz 185 centimetrus garā uzbrucēja spēlē iesaistījās no rezervistu soliņa un laukumā pavadīja 34 minūtes, to laikā gūstot 17 punktus, kas ir basketbolistes augstākais rādītājs. J.Rozentāle spēles protokolā atzīmējās arī ar desmit izcīnītām bumbām zem groziem, divām kļūdām, vienu pārtvertu bumbu un trīs bloķētiem metieniem, pierādot, ka ir pārliecinoši labākā metienu bloķētāja savā vienībā un “USA” konferencē.

Pēc aizvadītām sešām spēlēm “Florida Atlantic” “USA” konferencē patlaban ar vienu uzvaru un pieciem zaudējumiem ieņem 13.vietu četrpadsmit komandu konkurencē. Savukārt nākamās spēles J.Rozentāles pārstāvētā komanda aizvadīs 22 un 23.janvārī pret “Šarlotes” universitāti.

Foto: fausports.com

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Saite

Nav slikta žubīte

pirms mēneša, 2021.01.19 17:42

Sports

Uz zz.lv pilno versiju