Futbola sacensības Jelgavā atsāksies jūnija beigās

Jūnija beigās Jelgavā atsāksies futbola sacensības, kuras varēs apmeklēt skatītāji, uzrādot vakcinācijas pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Šādu kārtību ar 15. jūniju paredz Ministru kabineta pieņemtais regulējums, lai atvieglotu sporta sacensību un amatieru treniņu norisi.

Latvijas futbola federācija informē, ka tuvākajā laikā tiks organizētas sēdes ar futbola turnīra dalībniekiem un turnīru organizācijas komitejām, lai vienotos par čempionātu kalendāriem un citiem organizatoriskajiem jautājumiem.

Lielākā intriga ir sagaidāma Optibet Nākotnes līgā, jo tajā debitēs pagājušās sezonas Latvijas 2. līgas čempioni – futbola skolas “Jelgava” un sporta kluba “Albatroz” apvienotā komanda. Vienības kodols sastāv no Jelgavas futbola skolas audzēkņiem, kuriem ir ļoti liels izaugsmes potenciāls. Droši var teikt, ka šis kolektīvs radīs tās futbola kaislības, kuras līdz šim veidoja Virslīgas komanda FK “Jelgava”. Turnīra pirmās spēles provizoriski varētu notikt jūlija sākumā.

Pēc šī brīža prognozēm Latvijas 3. līga varētu startēt jūnija beigās/jūlija sākuma un tas nozīmē, ka savu debiju šajā turnīrā piedzīvos “JFC Jelgava” – komanda ar zvaigžņoto futbolistu sastāvu. Šajā turnīrā ar nepacietību gaidīsim vēl vienu jelgavnieku pārstāvēto komandu – FK “Dobele Allegro”.

Tāpat šajā laikā savus startus atsāks Jelgavas sportisti no Latvijas sieviešu futbola 1. līgas un Latvijas jaunatnes čempionātiem.

Saskaņā ar Ministru kabineta pieņemto lēmumu, ārtelpu sporta sacensības klātienē turpmāk drīkstēs vērot skatītāji, kuri uzrāda sadarbspējīgu vakcinācijas  pret Covid-19 vai Covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Sacensību rīkotāji ir atbildīgi par skatītāju plūsmas organizēšanu un kontrolēti atbilstoši epidemioloģiskās drošības prasībām.

Informācijas avoti: Izglītības un zinātnes ministrija, Latvijas futbola federācija.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports

Uz zz.lv pilno versiju