“FS Jelgava/Albatroz SC” nespēj gūt vārtus un noslīd turnīra tabulā

Futbola komanda “FS Jelgava/Albatroz SC” sestdien tikās ar “Optibet” Nākotnes līgas turnīra tabulas apakšdaļas komandu JDFS “Alberts”. Nespējot gūt vārtus, jelgavnieki aizvadīja savu piekto spēli ar neizšķirtu rezultātu 0:0, kas maksāja viņiem ar vietas zaudēšanu turnīra tabulā.

“FS Jelgava/Albatroz SC” līdz šim atradās turnīra tabulas ceturtā vietā. Nespējot spēlē gūt svarīgus punktus, komanda čempionāta pirmā apļa noslēgumā noslīdēja uz sesto pozīciju. Interesanti, ka komanda aizvadīja trīs neizšķirtas spēles ar nomināli vājākām komandām un divas ar turnīra līderiem.

Otrais Nākotnes līgas čempionāta aplis uzliks uz “FS Jelgava/Albatroz SC” futbolistu pleciem lielāku atbildības nastu. Lai sasniegtu sev uzstādītos mērķus, komandai nāksies vākt punktus un neizšķirti rezultāti vairs nebūs pieņemami.

Pirmais pārbaudījums jelgavniekus sagaida jau šo sestdien, kad izbraukumā būs jātiekas ar FK “Dinamo Rīga” ar kuru čempionāta sākumā tika aizvadīta pirmā neizšķirta spēle bez gūtiem vārtiem.

Turnīra tabula

Vieta

Komanda

S

U

N

Z

P

1

FK Auda

8

6

2

0

20

2

FK Tukums 2000/TSS

9

5

2

2

17

3

SK Super Nova

9

5

1

3

16

4

Grobiņas SC

8

4

1

3

13

5

Rēzekne

9

4

1

4

13

6

FS Jelgava /Albatroz SC

9

2

5

2

11

7

FK Dinamo Rīga

9

3

2

4

11

8

JDFS Alberts

9

2

3

4

9

9

FK Smiltene/BJSS

9

2

1

6

7

10

Saldus SS / Leevon

9

1

2

6

5

Konteksts

“FS Jelgava/Albatroz SC” komanda 2020. gadā tika izveidota apvienojot futbola skolas “Jelgava” U-18 vecuma jauniešu vienību un Rīgas “Albatroz” SC, lai varētu piedalīties Latvijas futbola 2. līgā. No Rīgas komandas sastāva tika iekļauti tikai divi spēlētāji, bet komandas kodols veidots no Jelgavas jauniešiem.

2020. gada sezonā komanda pārliecinoši uzvarēja Latvijas 2. līgā un nopelnīja tiesības startēt 1. līgā, kura pēc sponsora atrašanas tika pārdēvēta par “Optibet” Nākotnes līgu.

Futbola skola “Jelgava” plāno šo komandu izvest caur visām valsts līgām, lai perspektīvā startētu "Optibet" Virslīgā.  

“FS Jelgava/Albatroz SC” šobrīd ir spēcīgākā Jelgavas futbola vienība kopš 2021. gada februārī savu pastāvēšanu izbeidza Virslīgas komanda FK “Jelgava”.

Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Sports

Uz zz.lv pilno versiju