Skolā sākusies jauno izglītojamo uzņemšana

Bulduru Dārzkopības vidusskola – lielākā un senākā skola Latvijā, kurā izglīto topošos dārzkopības, augkkopības, kokkopības un citu profesiju pārstāvjus pēc pamatskolas un vidusskolas beigšanas.

VĒSTURE
Bulduru Dārzkopības vidusskola atrodas senās Bilderliņu kroņa muižas teritorijā Lielupes krastā netālu no jūras. Kopš 1910. gada šajā vietā izglītojas topošie DĀRZKOPĪBAS un KOKKOPĪBAS speciālisti. Mūsdienās līdzvērtīgi notiek arī jauno speciālistu sagatavošana TŪRISMA, VIESMĪLĪBAS un ĒDINĀŠANAS nozarēs. Te ir mazā ideālā Latvija, kur top īsteni latviskais – darbīgais, estētiskais un izturīgais gēns. Taču Bulduru Dārzkopības vidusskola nav tikai izglītības iestāde, vienlaikus tā ir arī uzņēmums, kur tiek īstenotas dažādas inovatīvas uzņēmējdarbības idejas. Jauniešiem ir iespēja būt līdzās jaunāko tehnoloģiju ieviešanai, gūt unikālu pieredzi un kļūt par pieprasītiem speciālistiem vai drosmīgiem jauniem uzņēmējiem.

SKOLA ŠODIEN
Mācības rit skolā, kurā ir svaigi remontētas, saulainas auditorijas, turpat skolas teritorijā atrodas divas dienesta viesnīcas, kurās līdz jaunā mācību gada sākumam aktīvi noris atjaunošanas un remonta darbi. Skolas teritorijā atrodas mūsdienīgi aprīkotas siltumnīcas 2400 m2 platībā, kā arī praktisko mācību teritorija – lauki un dobes 23 ha platībā. Skolas rīcībā ir materiāli tehniskā bāze un dārza tehnika.

PRIEKŠROCĪBAS UN TĀLĀKĀ IZGLĪTĪBA
Bulduru Dārzkopības vidusskola ir Latvijas Lauksaimniecības universitātes struktūrvienība, kas mūsu audzēkņiem sniedz priekšrocības tālākām studijām izvēlētajā profesijā, kurā pirmās iemaņas jau gūtas Bulduros. Ieguvumi mācoties – izglītojamie saņem izglītību un profesiju vienlaicīgi, skola piedāvā iespēju piedalīties starptautiskos Erasmus+ projektos, stipendija, prakses vietu nodrošināšana, sportošana skolas sporta un trenažieru zālēs u.c.

ATTĪSTĪBA AR SKATU NĀKOTNĒ
Skolā top unikāls projekts – vienīgais Latvijā viedais dārzs “Latvijas i-Dārzs”. Projekta mērķis ir izgatavot robotu, kas pārvietosies starp augu dobēm, fotogrāfēs un skenēs augus ar dažādām kamerām un lāzeru, lai sekotu līdzi augu attīstībai, darbinās laistīšanas sistēmu, savlaicīgi noteiks slimību un kaitēkļu parādīšanos, informāciju apkopojot datubāzē. Skolā pilnā sparā tiek attīstīta un iekārtota Augu biotehnoloģiju laboratorija, kurā mācīsies arī jaunie skolas izglītojamie.

Valsts finansētās mācību programmas

  Ar pamatskolas izglītību   Ar vidusskolas izglītību
  Dārzkopības tehniķis (4 gadi)   Dārzkopības tehniķis (1,5 gadi)
  Dārzkopis (1 gads)   Floristikas speciālists (1,5 gadi)
  Augkopis (1 gads)   Ainavu būvtehniķis (1,5 gadi)
  Ainavu būvtehniķis (4 gadi)   Kokkopis (arborists) (1 gads)
  Kokkopis (arborists) (1 gads)   Viesmīlības pakalpojumu speciālists (1,5 gadi)
  Pavārs  (4 gadi)
  Viesmīlības pakalpojumu speciālists (4 gadi)


Pieteikšanās mācībām norit divos veidos – attālināti skolas mājas lapā, un klātienē iesniedzot dokumentus skolā līdz 20.augustam. Sīkāka informācija, kā arī pieteikšanās anketa atrodama skolas mājaslapā www.bulduri.lv 
https://www.facebook.com/bulduri.lv/

www.uznemsanabulduros.com virtuālās skolas atvērtās durvis 

Bulduru Dārzkopības vidusskola, Jūrmala, Viestura iela 6
Tālrunis (+371) 67 753 135

Aicinām pieteikties valsts finansētās mācību programmās! 

Bulduru Dārzkopības vidusskola – stabils pamats izaugsmei!

Reklāmraksti

Uz zz.lv pilno versiju