Pagarina individuālo amatiermākslas mēģinājumu norises laiku 3

No 26.novembra amatiermākslas mēģinājumu norise varēs ilgt līdz pulksten 22, otrdien lēma valdība.

Līdz šim rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu bija noteikts, ka amatiermākslas mēģinājumu norise var notikt līdz pulksten 20.

Lēmums pagarināt amatiermākslas mēģinājumu norises laiku tiek pamatots ar faktu, ka amatiermākslas kolektīvu darbības ilgstošam pārrāvumam ir nevēlamas sekas kultūras izpausmēm, kuras veido gandrīz 150 gadīgo Dziesmu un deju svētku tradīciju.

"Amatierkolektīvu mēģinājumi lielākoties notiek dienas otrajā pusē, proti, no plkst.18 līdz plkst.22, tāpēc ārkārtējās situācijas ietvaros, kad amatierkolektīvu mēģinājumu procesu klātienē drīkst organizēt pēc principa viens pret vienu, būtisks apstāklis ir iespēja plānot un nodrošināt mēģinājumu procesu, pagarinot kultūrvietu darba laiku līdz plkst.22. Turklāt regulārs mēģinājumu process nepieciešams, lai savlaicīgi sagatavotu koprepertuāru XXVII Vispārējiem latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkiem 2023.gadā," skaidrots rīkojuma anotācijā.

Tāpēc tika rosināts veikt izmaiņas rīkojumā par ārkārtējās situācijas izsludināšanu, lai nodrošinātu iespēju amatiermākslas kolektīviem individuālos mēģinājumus veikt līdz pulksten 22.

Izmaiņas stāsies spēkā 26.novembri.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 3

KN

Šito es nesaprotu - manikīrs ir aizliegts, bet dancot var .

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.24 20:05

La

Tā gan, kas tos amatieru teātrus tagad skatisies?

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.29 20:53

Kakis

Māksla baro dvēseli!!!

pirms 3 mēnešiem, 2020.11.29 20:53

Kultūra un izklaide

Uz zz.lv pilno versiju