Muzeja tornī varēs uzkāpt piektdienās, sestdienās un svētdienās 3

Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs informē, ka sākot no šīs nedēļas, ir mainīts muzeja torņa apskates laiks. Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja torni iedzīvotāji varēs apmeklēt piektdienās, sestdienās un svētdienās no pulksten 10 līdz 17, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saskaņā ar valstī izsludinātajiem epidemioloģiskās drošības pasākumiem, lai apmeklētu muzeju un muzeja torni, nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu, kurš apliecina vakcināciju vai pārslimošanu un personu apliecinošu dokumentu, izņēmums ir bērni vecumā līdz 12 gadiem, kuri muzeju apmeklē kopā ar pieaugušajiem. Atrodoties muzejā, jāievēro 2m distance no muzeja apmeklētājiem un darbiniekiem un jālieto sejas maska, kas aizsedz muti un degunu. Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikāts, laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veikta skrīninga testa negatīvu rezultātu vai sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 

 

Foto: Ģederta Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Es

Nu gan laiki pienākuši... cilvēks pat uz muzeju aiziet nevar.

pirms 10 dienām, 2021.10.14 10:05

Esei

Nu,ja.Kā ievieš ierobežojumus,tā uzreiz gribas iet uz muzeju.

pirms 10 dienām, 2021.10.14 11:58

Vai ?

Jelgavas Andža foto no muzeja torņa būs , citādi tā bilde pie koku stādīšanas jau novecojusi kopā ar rakstu? Pilsēta izaugsmei!

pirms 8 dienām, 2021.10.15 20:31

Kultūra un izklaide

Uz zz.lv pilno versiju