MC Ras izdod jaunu mūzikas videoklipu “Kodekss”

Pašmāju hiphopa mākslinieks MC Ras izdod mūzikas videoklipu “Kodekss”. Videoklipa prezentācija būs pieejama tiešsaistes vietnē Twitch.tv/vutstream 7. decembrī pulksten 22, informē MC Ras (Ruslans Fadejevs).

MC Ras (Ruslans Fadejevs) ir  labu laiku darbojies hiphop kultūras nozarē, iegūstot plašu atpazīstamību, darbojoties apvienībā “Augša”, kas 2015. gadā izdeva savu debijas albumu “Troksnis no bēniņiem”. Pēc tam MC Ras savu darbību turpināja individuāli, ierakstot divus albumus, izmantojot atpazīstamas pavadošās melodijas jeb bītus. Šādu konceptu hiphopa mūzikā definē kā miksteips. Pirmais miksteips iznāca ar nosaukumu “Pacietības mērlente Vol. 1” (2017. gads) un savukārt otrais – “Pacietības mērlente Vol. 2: Meško kapričo” (2018. gads).

Videoklips sastāv no četrām daļām, kas tēlainā veidā attēlo paša mākslinieka dzīves gājumu, padarot to par sava veida dokumentālo īsfilmu, kas iepriekš hiphopa mūzikas žanrā nav redzēts. Jāpiebilst, ka izmantotās melodijas ir veidojuši vairāki ievērojami Latvijas pavadījuma autori, jeb bītmeikeri – 181h (Kārlis Kolmanis), PRGMAT (Kristaps Skroderis), Kviesis (Deivids Kviesis) un NiklāvZ (Niklāvs Sekačs).

Videoklipa “Kodekss” režisori ir MC Ras, Jānis Jēkabsons un Toms Markovs, kostīmu māksliniece – Olga Volkova (Volkova Accessories), vizāžistes – Agnese Anstrāte Gailīte un Salome Rēdmane. Pirmizrādi videoklipam “Kodekss” būs iespējams vērot tiešsaistes vietnē Twitch.tv/vutstream 7. decembrī pulksten 22, kur skatītājus gaida arī īpašs pārsteigums.

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Kultūra un izklaide

Uz zz.lv pilno versiju