“Lidl” atklāšanas datums pagaidām nav zināms (FOTO) 11

Jelgavnieki ik dienu braucot garām “Lidl” veikalam Rīgas ielā vēro rosību tā stāvlaukumā un iekšpusē, cerot uz drīzu tā atklāšanu. Savukārt Vācijas tīkla pārstāvji Latvijā nesniedz komentārus par veikala atklāšanas datumu.


Stāvlaukumā pie “Lidl” veikala darba dienās ir vērojamas atstātas mašīnas, ēkas iekšpusē deg gaisma un pie durvīm sēž apsardzes uzņēmuma darbinieks. Šie novērojumi daudziem liek cerēt uz drīzu veikalu atklāšanu, bet oficiāli “Lidl Latvija” nesniedz nekādus komentārus par to, kad tas notiks. Portālam “Delfi” nav arī izdevies noskaidrot vai Covid-19 uzliesmojums ir ietekmējis tīkla plānus Latvijā.


Arī veikalu tīklu izveidotajās atbalsta grupās sociālajos tīklos baumo par dažādiem atklāšanas datumiem – sākot no janvāra beigām līdz aprīļa sākumam. Iespējams, darba intervijās pabijušie klāsta, ka darba līgumus ar darbiniekiem sāks parakstīt janvāra vidū, kam būtu jāseko apmācībai. Pārējā informācija ir pretrunīga – vieni apgalvo, ka apmācība būs, bet citi – ka nebūs.


Oficiāli ir zināms, ka decembra sākumā “Lidl Latvija” sekmīgi noslēgusi veikalu un loģistikas centru darbinieku atlasi vairāk nekā 1000 vakancēm. Tīkla mājas lapā var redzēt, ka ir dažas brīvas vakances uzņēmuma birojā, bet veikaliem un noliktavām brīvas vakances nav. "Lidl Latvija" Personāla departamenta vadītāja Anželika Razgale portālam “Delfi” ir atklājusi, ka jaunajiem darbiniekiem veikalos un loģistikas centrā būs jāiziet apmācība, lai iepazītos ar tīkla darba modeli un klientu apkalpošanas stilu.


Foto: Ruslans Antropovs

Pievieno komentāru

Komentāri 11

egle1

Ļoti neizprotama darbība starptautiskam veikalu tīklam, tādi parasti tirgū ienāk strauji. Šis atkal nogaida, kaut gan pārtikas tirdzniecība nenesīs zaudējumus, vismaz šim tīklam noteikti. Man pašai nevajag, jo es tāpat uz nekādu rafu nekulšos, bet atceros, ka 2005.- gadā solīja ienākt, bet pēc tam pārdomāju. Nez, vai tagad pārdomās, kaut sacēlis jau ēkas?

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.29 09:53

covid

Pilnīgi droši, ka būtu jau vaļā, ja nebūtu visādi ierobežojumi. Bail pat iedomāties, kas notiks, ja tagad paziņos par atvēršanu ar atlaidēm utt.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.29 12:26

egle1

Tāpat tagad veikalos (pārtikas) ļoti daudz cilvēku, es biju rīta pusē, pilna Rimi zāle, iet ar bērniem, laikam bd ciet, nezinu. Pastā Katoļu ielā pat attālināti rindā nevaru pierakstīties, aplikācija neļauj, acīmredzot, rinda tik liela, ka limits izsmelts. Lidls varētu taisīties vaļā, regulēt cilvēku plūsmu, nelikt akcijas, bet dot cilvēkiem darbu. Kur tad tagad strādā tie vakanču pieteicēji? Mājās sēž un kursus gaida?

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.29 13:36

covid

Es domāju, ka atverot Lidl "cilvēku plūsmas regulēšana" tur beigsies ar pamatīgiem sastrēgumiem uz Rīgas ielas un Loka maģistrāles. Katrs Jelgavnieks un apkārtnes iedzīvotāji gribēs paskatīties ko tad tur tirgo ar vai bez akcijām. RAFa tantes vien apgāzīs apkārt. Var Google pameklēt, kas notika Lietuvā atverot veikalus.

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.29 17:39

corona

straujāk par lidl ienāca konkurents covid

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.30 17:06

m!

Lidl atnak 15 gadus par velu

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.29 11:04

Dili

jautat lidl par klatienes veikalu atversanas datumu ir tas oats kas jautat kad beigsies covid jo lidl klatienes veikali ir domati cupoties kur viena vieta ik stundu apgrozas simtos potencialo covid nesataju ja Riga uz 600tk iedzivotaju ir 6-18 tk covid nēsātāju tad var rēķināt ka katra lidl veikala ik dienu vares sastapt vismaz pārīti covid nesataju un ja spkc vel tapat ka maxima atklās covid perēkļus vai lidl tas bus izdevigi¿....

butu lidl zinājuši 2005.gada ka šitādi sudi sanāks but otrajā reizē par interneta veikaliem vismaz saimniecibas un rupniecibas precem domājuši ....

pirms 2 mēnešiem, 2020.12.30 11:23

ALDIs

Lietuva jau notiek sadarbībā ar pastu piegādājot paciņas ir arī izbūvēta stavietas elektrouzlade un no jūlija vērsies vaļā nepārtikas preču tirdzniecība
https://imone.lidl.lt/media-centras/pranesimai-ziniasklaidai/2020/lidl-ir-lp-express-bendradarbiavimo-rezultatai-daugiau-nei-120-tukst.-siuntu

pirms 2 mēnešiem, 2021.01.05 14:50

Stalkotājs

Nū vispār jau tur preces ved iekšā un krāmē plauktos. Un darbinieki jau kā nedēļu strādā, tad jau droši vien apmāca. Nemarinēs viņus mēnesi. Es minētu un teiktu, ka februārī būs vaļā. Būs interesanti pavērot kā kontrolēs un organizēs klientu apkalpošanu.

pirms mēneša, 2021.01.06 18:35

!!!

Gaidām!

pirms mēneša, 2021.01.24 15:56

Diāna

Es dzīvoju ar bērnu, man tads jautājūms esmu no Alejas iela 21-4, lielpatones pagasts. Ko man darit? Transpors nekursē pie jūms.palīdzet lūdzu man ????????????????????????????????????????????????

pirms dienas, 2021.03.05 17:48

Foto/Video

Uz zz.lv pilno versiju