Vēlētos apgūt latviešu valodu. Es meklēju draugu ^_^ 21

Es patiešām vēlos pastiprināt latviešu valodu. Un draugi, kas labi runā latviešu valodu - man nav =( Ļoti slikti es zinu... Буду рад взамен помочь с русским ^_^

Pievieno komentāru

Komentāri 21

Reinis

Iesaku vērsties pie Humveibīna - dēļ tā, ka viņš vienmēr staigā nopļūtījies, viņam trūkst draugi. Līdz ar to viņam jāizrāda sava bravūra interneta komentāros. Varbūt, iegūstot draugu, šis nāks pie prāta un beigs ķengāties interneta vidē, sakārtos problēmas ar smaciņu un kas zin, varbūt beigās pat nopelnīs kādu pusizdzertu bamslīti!

pirms 2 gadiem, 2018.03.14 22:41

Humveibīns

Vienīgais draugs, mīļumiņ, man esi tu, ja tu man pazudīsi no nodaļas, kura čībās tad es laidīšu cisu un tas varenais aromāts, kas pavēdī no tavas bikšu stakles, tas pietrūks visai nodaļai, tā kā nebēdz nu atkal prom, vienalga tevi noķers!

pirms 2 gadiem, 2018.03.15 10:54

Resnā Berta

Man viss piegriezies! Es varbūt smirdu vēl vairāk, bet par mani kādu vārdu nesagaidīsi!

pirms 2 gadiem, 2018.03.15 22:11

Dēlu Mamma

Radikam.
Сколько тебе лет? И в каком районе живеш?

pirms 2 gadiem, 2018.03.14 23:18

Radik

21, Vecmīlgrāvī

pirms 2 gadiem, 2018.03.14 23:40

Prātiņ, nāc mājās

Dumjā mamma. Puika normāli uzraksta latviešu valodā, vēlas pastiprināti apgūt latviešu valodā, bet šī atkal atbild krieviski...

pirms 2 gadiem, 2018.03.15 08:35

Dēlu mamma

Radikam.
Atvainojos, Radik, domāju, ka bērns, man pašai bērni sākumskolā mācās, bet krievu valodu iemācījās no multenēm un filmām, varētu citam bērnam palīdzēt ar latviešu valodu. Bet jaunam vīrietim, tomēr labāk pameklēt kādu jaunu meiteni vai puisi palīgam. Sadraudzēties ar kādu no sava rajona.

Tam idiotam, kas man te pārmet krievu valodu.
Puika normāli uzraksta, ka valoda viņam jāpastiprina. Nevis jāuzlabo, jāpilnveido, bet jāpastiprina, tādēļ saprotu, ka valoda viņam ne pārāk labā līmenī. Un, ja tas ir bērns, kas aiz cieņas uzrunā latviski, kaut gandrīz nerunā šajā valodā, es runāšu ar viņu krieviski, lai nerodas pārpratumi. Nepatīk - nelasi.

pirms 2 gadiem, 2018.03.15 14:31

Radik

Es ļoti slikti zinu latviešu valodu. Es varu daudz ko saprast, bet runāšana un rakstīšana - tīk šausmas... Es tagad mācu latviešu valodu uz kursī (A1,A2 kategorija), bet labāk arī atrast cilvēku, kurš būs man labot kļūdas. Es priecāšos viņiem palīdzet ar krievu valoda. Es esmu krievs. Vēlos sarunāties WhatsApp vai Viber. Varbūt esmu naivs... =(

pirms 2 gadiem, 2018.03.15 13:52

Dēlu mamma

Tu, Radik, esi malacis. Mācies un viss būs. Vairāk skaties filmas un raidījumus latviešu valodā, klausies radio un dziedi līdzi. Viss izdosies. Ļoti ceru, ka atradīsi arī draugus, kas ar tevi runās latviski. Palasi latviski kādu grāmatu. Man viens kolēģis kādreiz lasīja Čeizu - detektīvus latviski un tā iemācījās runāt latviski!

pirms 2 gadiem, 2018.03.16 01:21

Līga

Ja tikai A līmenī, tad tev iet ļoti labi! Šaubos, ka tieši šeit kāds piekritīs dalīties ar epastu vai telefona numuru, lai vēlāk uzturētu kontaktu, taču varbūt vari uzrunāt kādu tieši facebookā vai kādā citā portālā :)

pirms 2 gadiem, 2018.03.16 12:42

Radik

Dēlu mammai un Līgai
Paldies jums par labi vardi ^_^
Būšu pūlēties.

pirms 2 gadiem, 2018.03.16 14:01

Dēlu mamma

Tev viss izdosies! :)

pirms 2 gadiem, 2018.03.17 02:39

Radikam,

šeit palīdzību labāk nemeklē,tevi nories jebkurā gadījumā,šo lapu apsēdis kāds garīgi slims tīnis,labāk jautā kādam draugam,starp citu,kādēļ zz pieļauj šo morālo kropļu ārdīšanos,jums tas patīk?

pirms 2 gadiem, 2018.03.15 17:57

Reinis

ZZ vaība pati atbalsta to - piemēram Humveibīns ir pašu darbinieku tēls, kurš tiek plusots par visām jēlībām, ko saraksta. Normāli pat neko ierakstīt nevar vairs. Bet par Radiku prieks, ka vēlas apgūt valodu. Es gan tagad pēc aliņa.

pirms 2 gadiem, 2018.03.16 10:52

Humveibīns

Tu tak, pamuļķi, neko normālu izņemot savus bamšļus nemāki ierakstīt, kāds komentārs, tāda atbilde!

pirms 2 gadiem, 2018.03.16 11:09

Reinis

No tevis kaut viens komentārs ir bijis bez aizvainojumiem? Nē! Iedzer labāk kādu bamslīti un nomierini nervus - pilnīgas šausmas kādus tagad tik nepieņem darbā ziņu portālā...

pirms 2 gadiem, 2018.03.16 12:44

Humveibīns

Noliec čības vietā, man nāk čura!

pirms 2 gadiem, 2018.03.16 18:31

Reinis

Šos ZZ darbinieku tiešām būtu vērts pārbaudīt Ģintermuižas darbiniekiem - ārprāts kādus "asprāšus" ZZ pieņēmuši darbā. Un tādi dulburi vēl veido sabiedrisko viedokli.

pirms 2 gadiem, 2018.03.18 15:21

Humveibīns

Malacītis, vai cik viegli palika, katreiz ejot palātā noliec čības vietā!!!

pirms 2 gadiem, 2018.03.18 16:28

Reinis

Kaut kā baigi konstanti visus tavus komentārus pavada vienāds skaits plusiņu...nejūties nožēlojami, pats sevi plusojot un veidojot "pareizo viedokli" :D

pirms 2 gadiem, 2018.03.18 19:36

Humveibīns

Man atkal gribās atviegloties, neredzu čības?

pirms 2 gadiem, 2018.03.18 19:39

Studentu lietas

Uz zz.lv pilno versiju