Meklēju palīgu nelielam remontam dzīvoklī 17

Meklēju apzinīgu un strādāt gribošu palīgu, vēlams, (bet nav obligāti) ar pieredzi remontu lietās. Būs jākrāso, jālako un jāslīpē. ~3.5€/h Droši var zvanīt: 28318350 vai rakstīt uz oskars(no)inbox,lv.

Pievieno komentāru

Komentāri 17

Meistars

Varbūt vajag uzreiz lūgt , lai palīdz par velti! Kas tā par samaksu?

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 14:04

barts simpsons

nu nevajag muļķības runāt. 28€ par 8 stundām, tas ir - 140€ nedēļā ir priekš Jelgavas palīgstrādnieka pilnīgi pietiekami. Ja vēl nodokļus nemaksā, tad pat ļoti laba samaksa. Florā un citos līdzīgos uzņēmumos diez vai palīgstrādnieks vairāk par 500 - 600€/mēnesī pirms nodokļu nomaksas saņem.
Tā, ka ja saimnieks arī pusdienas uzsauktu, tad gan jau palīgs atradīsies.

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 16:18

Oskars

Dārgais "meistar" (pun intended).

Varbūt Lielbritānijā par zemeņu lasīšanu tā arī nebūtu liela summa, bet pie mums, vairumam Latvijas iedzīvotāju stundas lik me, diemžēl, ir mazāka par šo.
Ja Jūs būtu uzmanīgāks, tad pamanītu, ka ierakstīju šo ziņu studentu lietu sadaļā, jo nemeklēju augsti kvalificētu speciālistu ar ilggadēju pieredzi, izglītību un prasmēm, bet gan "palīgu, vēlams, (bet nav obligāti) ar pieredzi remontu lietās".

Varbūt es pārpratu ziņu, un Jūs piedāvājat man palīdzēt bez maksas? Labprāt to pieņemu, jo izskatās, ka Jums tā pat nav ko darīt, ja darba dienas vidū sēžat studentu-lietu forumos.

Lai veicas.

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 15:04

Aivars

Oskar! Vai Jūs ar zināt, ka šī palīdzība jāreģistrē VIDā un jāmaksā nodokļi no algas?

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 16:01

...

ui, ui, ui, cik mēs gudri, asprātīgi un godīgi..., bet paši pīpējam tirgu pirktās cigaretes :DDDD

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 11:25

Oskars

https://www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=8&id=5437&hl=1

Fizisko personu – saimnieciskās darbības veicēju – uzskata par pašnodarbinātu personu likuma “Par valsts sociālo apdrošināšanu” izpratnē.

Pašnodarbinātai personai jāreģistrējas un jāveic valsts sociālās apdrošināšanas obligātās iemaksas, kad mēneša ienākumi (ieņēmumi, no kuriem atskaitīti ar to gūšanu saistītie izdevumi) sasnieguši 1/12 daļu no Ministru kabineta noteiktā valsts sociālās apdrošināšanas obligāto iemaksu objekta minimālā apmēra – 360 euro mēnesī.

Rūgtos onkuļus lūdzu vairs nerakstīt.

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 16:17

Ledene

Mjā...skumji,ka mēs nevaram papriecāties par otru. Mūždien ir jāpasaka kaut kas dzēlīgs,ļauns...
Vienmēr skaitam naudu otra maciņā,redzam,cik gara nezāle dārzā,labāka mašīna nekā mums pašiem...,
tapēc arī esam tur,kur esam.
Būsim jaukāki viens pret otru.:)

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 17:33

barts simpsons

ja būsi pārāk jauka, tad tev sāks kāpt uz galvas. Labāk, ja baidās un ciena.
Un vispār - jo jaukāks cil vēks, jo mākslīgāks vai dumjāks tas šķiet mūsu ciniskajā pasaulītē.

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 19:07

Ledene

Bārtiņ,man domāt,ka "kāpšana uz galvas" ir atkarīga no tā,kā sevi pasniedzam un cieņu pret sevi varam iegūt arī neiedvešot citiem bailes.:)
Man sen ir nospļauties par to,"ko gan citi par mani padomās".

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 20:20

barts simpsons

labi, labi, patiesību arī tu tagad stāsti. Bet, tā kā man arī nospļauties, ko citi par mani domā, tad varu atļauties būt nejauks, īgns tad, ja man liekas, ka tā būs pareizāk, vai vienkārši prieka pēc. Izņemot pret savu ģimeni, protams.

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 21:42

Jaanus

Bet man ir jautājums. Kas ir jāslīpē? Griesti, sienas. Ja vajag lakot, tad laikam arī grīda? Vai sienas un griesti jāšpaktelē?

pirms 5 gadiem, 2015.03.12 22:02

Oskars

Divas istabas un koridors. Vienā grīda jau noslīpēta, nedaudz palikušas grīdlīstes (noņemt veco krāsu. Ir iesākts), otrā būs lamināts. Tad jālako slīpētā grīda un jākrāso sienas. Vienā istabā uz griestiem ir pleķis. Vislabāk var uzzināt sazvanoties un atnākot ciemos.

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 07:09

Cepumiņš

Sveiki! Vai cepumi un tēja būs? Vai drīkst nākt ciemos, ja remontdarbus neuzņemšos?

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 08:33

>>>>

Oskars tāds gudrs un izglītots izkalausās, bet remonts pašam jātaisa, tad jau laikam darbiņa nav, lai varetu meistaru atļauties.

pirms 5 gadiem, 2015.03.13 09:33

nick

Oskars tāds gudrs un izglītots izkalausās, bet remonts pašam jātaisa, tad jau laikam darbiņa nav, lai varetu meistaru atļauties.

pirms 5 gadiem, 2015.06.23 17:14

Oskars

pirms 5 gadiem, 2015.06.24 10:55

pieredze

Ir ļoti labs meistars Uldis. Viņš dzīvo Rafā.

pirms 5 gadiem, 2015.12.08 17:58

Studentu lietas

Uz zz.lv pilno versiju