Kinoteātris Jelgavā 14

Nesen Rīgā bija filmas par Prāta vētru pirmizrāde, nākamajā dienā to rādīja visos Latvijas kinoteātros, tikai ne Jelgavā, jo Jelgavā kinoteātra nav! Laikam vainīgs Rīgas tuvums - tur gan teātri, gan kino, gan koncertzāles, ja kāds grib - brauciet un skatieties. Jelgavā visu laiku tiek kaut kas uzlabots, pārbūvēts un pat uzcelts. Gods, kam gods, par pilsētnieku sportiskajām aktivitātāem ir padomāts - ir gan ZOC, gan ledus halle, gan sporta halle u.t.t.. Taču ar kultūras iestādēm gan esam apdalīti, ja neskaita Kultūras namu un k/n "Rota". Vai Jelgava nav pelnījusi savu kinoteātri?

Pievieno komentāru

Komentāri 14

m!

Pirmdienās Forumcinemas ar drauga karti 25% atlaide, moš noder

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 11:34

egle1

Kinoteātris - tas ir privātais bizness. Ja neviens privātais never vaļā, tātad zina, ka neatpelnīs. Paskatieties, kā das Forum cinema cenas, man ar bērnu sanāk 30 euro kino apmeklējumam (ja ņem 3 D un vēl ceļš uz Rīgu). Pašvaldībai nav jānodarbojas ar kino lietām.

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 12:56

m!

Nu tad nav ko iet uz 3d, nekas baigi forš un interesants tas nav, es speciāli eju tikai uz ne 3d - http://www.smosh.com/smosh-pit/articles/8-reasons-3d-sucks

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 15:04

egle1

Es ne par to, ka nav ko iet uz 3D, bet par cenām. Jelgavnieki cenas nepavilks un KT bankrotēs. Rīgā filmas rāda 5/6 cilvēkiem (nu labi, pirmizrādēs vairāk), līdz ar to viņi pelna uz Snack(iem), kas ir dārgi.

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 15:40

Berta

Kāpēc jelgavnieki cenas nepavilks? ļoti daudzi taču brauc uz Rīgu. Tikpat daudzi nebrauc, jo izvēlas vienkārši nebraukt. Kādreiz Jelgavā bija veseli divi kinoteātri un skatītāju vienmēr pietika. Man tas liekas dīvaini, ka Jelgavā kā pilsētā izaugsmei, kā tā sevi deklarē nav neviena kinoteātra!

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 16:15

s

:DDDD Pilsēta izaugsmei tā ir dažiem desmitiem politiķu:DDD Kinoteātra trūkums norāda uz pilsētas iedzīvotāju kopējo finansiālo stāvokli:DDD Saukli "Pilsēta izaugsmei" makā neieliksi:DDDD Drīz manam komentam vajadzētu pazust:DDDD

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 16:25

es2

Bet jums ir nevajadzīgs gājēju tilts un vēja tunelis, drīz būs arī ziemeļu tilts...

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 17:03

es pats

Tas pēdējais tilts neiederas sarakstā. Viņam vajadzēja būt jau āmura/sirpja laikos.

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 17:24

raicha

Vēja tunelis arī kādu laiku jau nav!

pirms 5 gadiem, 2015.11.10 21:27

Jampāzijs no Elejas

Jelgavai labāk derēja Vecā Veča Līkais tilts nekā kautkāds tur kino.

pirms 5 gadiem, 2015.11.09 17:52

m!

Delisnack jelgava trešienā kino vakars, kā saprotu par velti http://www.delisnackjelgava.lv/lv/page/event-of-the-day

pirms 5 gadiem, 2015.11.10 13:10

Monta

Es kā kino fane, kura braukā uz filmām Rīgā varu pateikt, ka jelgavniekiem kino neinteresē! Ja būtu baigā vēlme no cilvēkiem ar kādu teikšanu, tad kino jau pastāvētu un vieta būtu atradusies utt. Jā, daudzi braukā uz Rīgu, bet to cilvēku ir par maz, lai šis bizness aizietu. Bija mums kādreiz kino LIFu ēkā, tas bija beidzamais mūsu pilsētā, tad bija skumīgi skatīties cik bija cilvēku pat uz labām filmām, bet tagad šajos progresējošos laikos, tā kā seciniet paši...nebūs mums kino Jelgavā!

pirms 5 gadiem, 2015.11.11 14:04

s

Par mūsdienu kinoteātriem - kinoteātrī biju pēdējo reizi pirms gadiem padsmit, pēc tam neesmu vairs riskējis. Man apkārt čapstināja, kraukšķināja, sarunājās,purkšķināja, zvanīja telefoni, tika saņemtas sms un atbildēts uz tām! Man ar to pietika! Tagad ir pieejama laba aparatūra praktiski katram, lai kvalitatīvi klusumā un pie attiecīgā garastāvokļa noskatītos gandrīz jeb kuru filmu mājās.Jā,grēkoju, velku filmas no ineta,piedodiet.Bet skatīties nopietnu filmu sabiedriskā ēstuvē es vairāk netaisos:DDDD

pirms 5 gadiem, 2015.11.11 14:47

egle1

Mani tas arī kaitināja, bet pēc tam pieņēmu kā subkultūras sastāvdaļu. Ko lai dara, ja kinoteātrī tik milzīga snack izvēle un arī pati iestāde finansiāli izdzīvo, pārdodot ēdienu (neveselīgu) ar milzu uzcenojumu. Jā, es pagaidām apmeklēju kino tikai tāpēc, ka bērns grib skatīties, izaugs bērns, kinoteātri neapmeklēšu. Secinājums - kinoteātri patiesībā ir jaunatnei. Viņi visu grib 'fun'.

pirms 5 gadiem, 2015.11.11 16:42

Atpūta

Uz zz.lv pilno versiju