Bēgļi Jelgavā 15

Apsveicu, Rāviņš jau atrada afrikāņiem 5 telpas pa 20 kv.m. Ja telpā cilvēki dzīvo = 100 mēs jau esam gatavi uzņemt. ---Savukārt Jelgava piedāvā pašvaldībai piederošo ēku, kurā bēgļu izmitināšanai varētu atvēlēt piecas telpas, katra no tām - aptuveni 20 kvadrātmetrus liela. ----- http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/200271/nils-usakovs-riga-nebus-iespejams-izmitinat-beglus Citas pašvaldības atsakās, Jelgava priecīgi ķer visus, kas nāk kopā ar naudu un populistiku. ----No pašvaldībām saņemti arī atteikumi, piemēram, no Kuldīgas un Rēzeknes. ---

Pievieno komentāru

Komentāri 15

pret

jelgavnieki bēg uz rīgu, nēģeri uz jelgavu

pirms 5 gadiem, 2015.07.30 19:50

Pzd

Vareetu tiem curkaam atveeleet vienu tukshu ciemu latgalee, lai tur dziivo....jev arii pienjemt 100 beegljus un katram deputaatam pa vienam maajaas izmitinaat.... Nah vinji te vajadziigi?

pirms 5 gadiem, 2015.07.30 22:47

,,,

Rāviņš savā īpašumā varētu izmitināt...

pirms 5 gadiem, 2015.07.31 11:02

Romas

Raviņš ieliks popuasus Lielās ielas bijušajā kopmītnē

pirms 5 gadiem, 2015.08.01 09:19

ggg

labaak saveejiem buutu kaadu darbavietu atveeris !!!!!!! un neprasiitu visur to krievu valodu !!!!!!!

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 08:09

kada skirba

tas nozime ka uznemeji vares samazinat darba algas...ja kadam nepatiks panems nigarus pa zupashkivi diena un savejos atlaidis :D

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 10:56

s

šitie nigeri te atbrauca par zupasšķīvi strādāt, bet gan pabalstus saņemt

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 14:26

Ooooo

Tā kā tie lielākoteis ir jauni vīrieši - vismaž pāris dāmām būs kavalieri :). Nebūs vienām jadzīvo un jāraud, ka neviens nesamīļo. Un letiņiem būs ko uztraukties.

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 12:15

s

te nu desmitniekā - latvju zeltenes ir kā uzburtas uz visādām melnām pakaļām...

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 14:27

Berta

Pag, pag. No kurienes šie uzradušies? Bēgļi jau dzīvo Muceniekos. Un tie 250 arī tur paliks. Nedod dievs, ja Jelgavā!(((((

pirms 5 gadiem, 2015.08.03 14:38

andris

Tieši tā, pie mums, mīļajā Jelgaviņā. Kazarmes ielā, māju jau renovē.

pirms 5 gadiem, 2015.08.04 01:51

Zane

Vai mūs negaida FRANCIJAS liktenis bēksim no savām mājām kā viņi.Jūtu līdz to māju iedzīvotājiem.

pirms 5 gadiem, 2015.08.04 12:26

s

toties tagad sapratīsim, ka mūsu pašu čigānzēni salīdzinot ar āfrikas melnajām pakaļām ir enģelīši:DDD

pirms 5 gadiem, 2015.08.04 16:11

Ījabs

Šito laikam uzcepis viens no viņiem!

Sveicinati !Ģimene jauna kura šobrīd ietilpst divi pieaugušie un trīs bērni ,meklē jauku ģimeni kura vēletos kļūt mums par draugiem ,jeb ģimenes locekļiem.Mans vareants ir atrast padzivojušu pari kam ir biznes bet nav bernu,un līdzarto trūkst prieka par berniem kurus var verot augam un viņiem darīt labu.Tas ko es piedavaju kļūstiet par musu krustēviem esam jauna jauka ģimene bez kaitīgiem ieradumiem.Ir man 8 cetkājainas galvas lopi un pari simtam divkajainas.esu nostradajies,jo nav nekas moderns.gribetu vismaz sasniekt tadu līmeni kur ir 400 un viens var tikt gala.Vienalga vai jums ir berni vai nav ja gribat apvienoties ar mums un palīdzet vainu dodot atsperien kapitalu,jeb pievienoties jav kadam stradajošam sistemai.esam atverti visam.zinu tik vienu ja nepaplašinašos tad pec trīs gadiem kad berni būs jalaiž skolā man nebūs naudas to darīt,jo ar pašreizejiem apgriezieniem es nevaretu katru dienu izvadat 10 km uz skolu un atpakaļ.tas nozīme berni skola neies.ja latvijai vienalga.jo sledz tik skolas.un doma ka beni spej kadam noeiet desmitiem kilometru pa bezceļiem..ja kadu uzruna mans sludinajums jeb jus ziniet kadu kuru tas varetu intreset padodiet ziņu.Man nevajag žēlastības davanas kuras šodien ir rit nav,man vajag kapitalu lai varu radoši stradat un padarīt labaku pasauli.Ar sakamo stradat es domaju ka esu pac par sevi nevis manus lemumus dikte kads cits.Nevienam nav tiesības man diktēt jo,nevienam kas tagad valda neintrese nekas labs.
Dažādi/
Pakalpojumi /
Ievietots: 06.08.2015
Apskatīt

pirms 5 gadiem, 2015.08.10 14:09

labais

....karoče meklēju haļavu

pirms 5 gadiem, 2015.10.23 13:22

Atpūta

Uz zz.lv pilno versiju