Vēl līdz 30. oktobrim var pieteikties Jelgavas pašvaldības Gada balvai uzņēmējdarbībā

Vēl līdz 30. oktobrim ikviens aicināts izvirzīt pretendentus Jelgavas valstspilsētas pašvaldības konkursam "Jelgavas valstspilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2021". Dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, kā arī pats uzņēmums, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Konkurss ir iespēja pateikt paldies uzņēmējiem, tā uzteicot viņu devumu ne tikai pilsētas ekonomikas attīstībā, bet arī ikdienā pozitīvi novērtētu preču vai pakalpojumu nodrošināšanā. Konkursā uzņēmumi tiks vērtēti trīs nominācijās – "Sociāli atbildīgs uzņēmums", "Radošs uzņēmums" un "Gada debija" –, katrā aptverot uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 1 līdz 10, uzņēmumus, kuros darbinieku skaits ir no 11 līdz 50, un uzņēmumus, kuros darbinieku skaits pārsniedz 51. Dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona, kā arī pats uzņēmums.

 

Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtēs žūrijas komisija, un katrā kategorijā pieteiktie uzņēmumi tiks vērtēti pēc noteiktiem kritērijiem, piemēram, cik droša ir uzņēmuma darba vide, vai uzņēmums ir videi draudzīgs, kāda ir uzņēmuma reputācija, vai tajā ir inovatīvu produktu un pakalpojumu attīstība, cik liels ir uzņēmēja ieguldījums Jelgavas vārda popularizēšanā, vai uzņēmējs atbalsta sporta, izglītības un kultūras attīstību pilsētā.

 

Dalībnieki jāpiesaka, elektroniski aizpildot pieteikuma veidlapu mājaslapā www.zrkac.lv vai pieteikumu nosūtot pa pastu (Svētes iela 33, Jelgava, LV-3001, ar norādi "Konkursam "Jelgavas valstspilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā"). Konkursa nolikums publicēts mājaslapā www.zrkac.lv.

 

Jelgavas valstspilsētas Gada balvas uzņēmējdarbībā uzvarētāji tiks godināti novembra beigās.

 

 

Foto: Jelgava.lv

Pievieno komentāru

Ekonomika

Uz zz.lv pilno versiju