Braucot reibumā un bez tiesībām, netiek galā ar automašīnas vadību un apgāžas 2

Kā liecina sākotnējā informācija, 14. septembrī Jelgavas novada Elejas pagastā uz ceļa Dobele – Bauska 42. kilometrā vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Passat Variant”, neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar automašīnas vadāmību un nobrauca no ceļa braucamās daļas, un apgāzās.

Negadījumā traumas guva automašīnas pasažieris, kurš tika nogādāts ārstniecības iestādē. Tāpat pārbaudes laikā tika noskaidrots, ka vadītājs sēdies pie stūres, būdams 3,13 promiļu reibumā un bez likumā noteiktā kārtībā iegūtām transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess un ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācija protokols.

Vēl 14. septembrī Jelgavas novada Cenu pagastā no meža tehnikas tika nozagti 60 litri degvielas. Policija turpina skaidrot notikušā apstākļus, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Foto: no arhīva 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Tā!

Vernons atkal ir braucis galīgā vafelē un nav devis attiecīgos signālus par to ka ir galīgā ķitelī.Tā nu vecā pastēte iefisa grāvī.

pirms mēneša, 2021.09.15 12:11

Vernons

Protams! Kā gan citādi! Kaimiņine uzlika Lāstu!

pirms mēneša, 2021.09.15 15:20

Asā hronika

Uz zz.lv pilno versiju