Peldētājiem labi rezultāti Latvijas junioru čempionātā Jelgavā (FOTO)

Ar divu dienu sacensībām LLU Sporta nama baseinā aizvadīts Latvijas junioru čempionāts peldēšanā, kur cīņā par kopumā 28 medaļu komplektiem iesaistījās ap 350 sportistu.

Mājinieki Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas audzēkņi individuālajās distancēs izcīnīja divas zelta, piecas sudraba un deviņas bronzas godalgas, kā puiši tā meitenes iekaroja vietas uz goda pjedestāla otrā un trešā pakāpiena arī 4x50 metru brīvā stila un kompleksa stafetēs, bet iegūto punktu kopvērtējumā JSPS I komanda ieņēma trešo vietu (aiz galvaspilsētas klubiem „Delfīns” un „Rīdzene/DSN”).

Divas zelta medaļas ieguva Elīza Lagzdiņa, uzvarot brasa distancēs, – 100 metros un ar jaunu sacensību rekordu 200 metros (2:37,97). Sudrabu nopelnīja Germans Golcvarts 200 metros un  Kristers Gromovs 100 metros brasā, Laura Šinkus un Maksims Ņikitins 100 metros uz muguras, Pauls Audzēvičs 800 metros brīvajā stilā. Germanam, Paulam  un Laurai citās distancēs vēl arī pa bronzai. Par divkārtējiem čempionāta bronzas medaļniekiem individuāli kļuva Matīss Kaktiņš, Anete Meja Kalniete un Nikola Elpe.

Vairāk par rekordiem bagātajām sacensībām Jelgavā – nākamajā „Zemgales Ziņu” numurā.